Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Posedlá ďáblem? Žena v bílém děsí skřekem řidiče a líbá stromy. Lidé mají strach!

Jízda jako z hororu. Z keřů vyběhla dlouhovlasá dívka v bílém a začala syčet, prskat a řvát na řidiče. Kluci v autě si z ní nejdřív dělali srandu, ale když se jim začala válet po kapotě a následně přiskočila k okýnku, začali mít pěkně nahnáno a křičeli jako malé holky. Není divu. Pohled na tuhle divoženku je vážně síla. Lidé okolo tvrdili, že byla posedlá ďáblem. Zklidnit situaci musela až policie.

Když žena měla dost strašení řidičů, přesunula se k nejbližšímu stromu, který začala objímat a občas líbat. To už se okolo ní vytvořil kruh zvědavců a celou šílenou scénu si nahrávali na telefony. Někteří se ji pokoušeli uklidnit a počkali u ní na zdravotníky.

Lékaři si nemyslí, že by dívka byla posedlá ďáblem. Spíše se přiklání k tomu, že si vzala nějaké drogy a hororová reakce byla následkem jejich užívání. Je také možné, že dívka trpí mentální poruchou a utekla odněkud z ústavu.

Bílý přízrak ale obyvatele městečka Culiacan na severozápadě Mexika pořádně vyděsil. Ženu se nakonec podařilo dostat na zem a někdo jí polil obličej studenou vodou. Video se rychle stalo hitem sociálních sítí a většina lidí si opravdu myslí, že dívka byla v tu chvíli posedlá ďáblem. Na oficiální výsledky vyšetření se stále čeká.

Ženu se nepodařilo pořádně identifikovat, ale místní jí říkají Sofia. Snad bude dívka brzy v pořádku a řidič auta nedostal infarkt.

Související články

Další články