Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Porovnejte plastikovou Zdeničku z VyVolených s její sestrou, jejíž božské tělo je dílem přírody. Která je hezčí?

Vlevo Zdeňka Soušková a vpravo její sestra Markéta.
+ dalších 1 fotografií

Nejkrásnější účastnice reality show VyVolení Zdenička Soušková (25) je sice už několik dní doma, ale stále sleduje dění ve Vile, kde bojuje o pět milionů její láska Thomas Castello (38).

Když se Zdenička rozhodla přihlásit do VyVolených, její rodiče ji zavrhli a silikonová kráska raději odešla z domu a bydlela v autě, než aby se s rodiči neustále dohadovala. Ve studiu při přímých přenosech Souškovou podporovala její sestra Markéta (27). Ta na rozdíl od Zdeničky nevyhledává ruce estetických chirurgů, a přesto se může pochlubit krásným obličejem a štíhlou postavou.

Zdeničku mnozí podezřívali z toho, že si své příběhy o své momentální „chudobě“ vymýšlí, když musela za některé zákroky jistě zaplatit tučnou sumu. „Všechny plastiky jsem absolvovala v době, kdy jsem chodila do práce plus jsem chodila po brigádách a něco jsem si půjčila od kamarádky, něco od rodiny,“ řekla pro tv.blesk.cz Soušková, která do svého vzhledu vrazila už téměř 300 tisíc korun.

Napište nám do diskuze pod článkem, která ze sester Souškových se vám líbí víc. Jsme zvědaví na vaše názory.

Mohlo by vás zajímat

Další články