Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Pornonarozeniny Miley Cyrus byly nechutnost sama: Kdy bude mít tahle oplzlá nymfomanka dost?

Miley Cyrus a její oblíbený tvar.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Miley Cyrus slavila dvaadvacáté narozeniny, a kdo si myslí, že se podávaly jednohubky a zapíjelo se rychlými špunty, je na omylu. Miley měla oslavu ve stejně chlípném duchu, jako bylo její poslední turné Bangerz.

V losangeleském klubu Factory Nightclub to vypadalo jako v erotickém obchodě po zavíračce. Uprostřed bylo nainstalováno něco jako mechanický býk, akorát v podobě penisu, všude byla umístěna dilda, samolepky konopí, v jedné části byla umístěna postel a na ní se váleli nafukovací panáci.

Miley přišla oblečená ve stylu Pretty Woman a v jednu chvíli sundala vrchní část šatů a tančila nahoře bez. Doprovod jí dělal Patrick, syn Arnolda Schwarzeneggera, se kterým prý zpěvačka randí. To se samozřejmě nelíbí jeho matce Marii Shirver, která pochází ze slavného rodu Kennedyů, a přestože ani prezident Kennedy nepatřil mezi svaté, poběhlici Miley Maria v rodině nechce. A co teprve až uvidí fotky a videa z jejích narozenin.

Mohlo by vás zajímat

Další články