Oslovili jsme estetického chirurga Patrika Paulise, který ženskému tělu rozhodně rozumí. A jak se dívá na úpravu ženského pohlavního orgánu? „Osobně zákrok provádím v celkové narkóze, je to totiž velmi bolestivé, takže takhle to je lepší než lokální umrtvení,“ prozradil nám Paulis a pokračoval: „Je to zákrok estetický, důležitou roli hraje to, jakou techniku lékař zvolí. Dá se to udělat tak, že zmenšení pysků nebude vůbec poznat, ale existují pochopitelně i případy, kdy se to nepovede. Obecně lze říci, že každý chirurgický zákrok nese rizika,“ má jasno ohledně zmenšení stydkých pysků.

Lady Dee se sice může těšit na to, že její pipina bude zase krásná, ale má to svou daň. Měsíc bude bez práce! „Doporučuji tři až pět týdnů sexuální abstinence, podle hojení. Pokud by sexuální abstinence nebyla dodržena, výsledek celého zákroku může být zkomplikován a nemusí to potom esteticky vypadat dobře,“ dodal Paulis.

Tak uvidíme, zda česká pornohvězda udrží své choutky na uzdě a po zákroku si dá odpočinek. V opačném případě by celý zákrok mohla lidově řečeno „doje…“!