Monika Koblížková předvedla na MFF Karlovy Vary 2017 už několik nádherných šatů. Ale dlouhá světle fialová róba a šperky od Tiffanyho, ve kterých se ukázala na UniCredit party? To byla prostě TOP záležitost!

Odvážné a sexy šaty zaujaly nejen přítomné lidi na večírku, ale také mladou pornoherečku Daisy Lee (19). Ta neváhala a Koblížkovou a její šaty hned okomentovala.

Daisy Lee je momentálně ve Španělsku na ostrově Tenerife. Ano, je tam pracovně, ale i tak si najde čas sledovat dění v Karlových Varech. Na svůj Instagram uveřejnila fotografii, kterou si propůjčila od přítele Moniky Koblížkové, moderátora Leoše Mareše (41). K fotografii dopsala: „Nemám slov, je to nádhera.“

Později Daisy Lee dodala: „Monika je čím dal hezčí. V poslední době se z ní stává nádherná žena a začínám ji milovat. Je překrásná. Vypadá jako nějaká americká hvězda, každý by jí mohl závidět.“

Tady je vidět, že Daisy umí ostatní lidi okomentovat i pozitivně, když se jí zrovna chce a má dobrou náladu. Jestli tento příspěvek postřehla Monika nebo Leoš, těžko říct.

DALŠÍ ZPRÁVY Z KARLOVÝCH VARŮ NAJDETE ZDE.