Courtney Stodden se proslavila tím, že v šestnácti svedla herce Douga Hutchisona (54) a záhy ho donutila (předpokládáme, že pod pohrůžkou dalšího mluvení) ke sňatku. Tím se definitivně znemožnila hvězda filmu Zelená míle Doug a definitivně dosáhla svého Courtney.

Bulvární magazíny ji už prostě nemohly dál ignorovat.

Hutchison byl označován za pedofila a Courtney za hloupou zlatokopku. Doug už se po 4 letech manželství očistil, ale vypadá to, že Stodden má svůj titul blbky předplacen do konce života.

To potvrzuje i její poslední výstřelek se soukromou pornonahrávkou.

Courtney tvrdí, že nikdy neměla spatřit světlo světa, ale bohužel se k ní dostal její kamarád, který jí vyhrožoval zveřejněním a požadoval po ní peníze. Silikonový mozek to vyřešil tím, že přijal nabídku milionu dolarů od společnosti Vivid Entertainment a erotické záběry prodal.

Velice šalamounské řešení, že?

Může to tak vypadat. Bohužel ale jen do doby, než se zamyslíte nad tím, co bránilo údajnému příteli nahrávku i tak zveřejnit. Peníze nedostal a mohl alespoň překazit milionový kontrakt geniální Courtney. Kupodivu se tak nestalo. Nebude to spíš tak, že žádný přítel neexistuje a Stodden pouze toužila po pozornosti? No, necháme to na vás.

Každopádně nahrávka je tady a vy se můžete podívat, jak vlastně ten poklad vypadá!