Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pořádně fikaný učitel našel senza trest pro žáky! Když budou zlobit, prozradí jim, kdo umře ve Hře o trůny!

Tomu říkáme výuka moderního střihu.

Tomu říkáme kvalitní výchovný prostředek. Učitel matematiky v Belgii přišel na geniální způsob, jak své studenty donutit, aby nezlobili. Řekl jim totiž, že když budou dělat neplechu, prozradí jim, kdo další umře ve Hře o trůny.

Údajně se mu podařilo zjistit, že celá třída nadšeně sleduje seriál na HBO, ale nikdo nečetl jednotlivé knižní díly knih jako on.

„Četl jsem všechny knihy,“ řekl třídě. „Pokud tu bude jenom hlásek, ihned napíšu na tabuli jméno postavy, která umře jako první. A pak dalšího a dalšího. Je jich dost, aby to vystačilo na celý ročník. Dokonce můžu popisovat, jak umřeli, když se nepoučíte!“

Aby dokázal, že si všechna jména pamatuje, na tabuli napsal všechna úmrtí ze třetí série Hry o trůny v pořadí, v jakém se skutečně udála. Z čehož někteří studenti, kteří stále ještě třetí řadu neviděli, také neměli zrovna radost.

Jak se tento experiment daří, to zatím nevíme, ale učitel slibuje, že si bude vést internetový blog, aby veřejnost se svými pokrokovými výukovými metodami seznámil.

Související články

Další články