Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pořád máte rádi své kočky? Objevil se další případ, kdy domácí mazlíček sežral svého majitele!

Zdroj: archiv

Kočky jsou mazlíčkové? Počkejte, až budou mít pořádný hlad a jediné, co budou moct sníst, budete vy. Už bylo zaznamenáno několik případů, kdy kočky snědly svého majitele, a objevil se další.

Tělo britské ženy bylo nalezeno v jejím bytě podle policejní zprávy "okousané a částečně snědené" jejími hladovějícími domácími zvířaty.

Než policie objevila tělo Janet Vealové, byla podle všeho po smrti tři dlouhé měsíce. S nikým se příliš nestýkala, žila pouze obklopená svými kočkami, takže ji ani nikdo po celou tu dobu nepostrádal. Když policisté do bytu vešli, zjevila se před nimi hrozivá scenérie - viděli několik mrtvých, vyhladovělých zvířat a ohlodanou mrtvolu ženy.

"Jisté části paní Vealové chyběly a byly očividně spořádané jejími kočkami," řekl koroner Keith Wiseman z města Southampton.

Ženě bylo 56 let a její rozkládající se tělo bylo nalezeno v kuchyni. Podle koronera se ale koček nemusíte bát zase tolik. "Podle našich zjištění se nezdá, že by na ni zvířata zaútočila. Začala se jí živit až po její smrti," konstatuje klidně.

No vidíte, tak na vás snad vaše kočička nezaútočí. Snad… A že vás sežere po smrti, to už vám bude jedno, ne? Pokud jste tedy nepočítali s otevřenou rakví.

Související články

Další články