Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poprvé se vyjádřila! Noidova sexy houslistka obvinila expřítele, že se jí prasácky naboural do Facebooku!

Co si o tom myslíte?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 41 fotografií
Dlouho mlčela a na nic nereagovala! Ovšem expřítel Martin Salavec, který se aktuálně cítí být hvězdou, jak zatočil se svou expartnerkou, do ní šil tak dlouho, až ji lidově řečeno bouchly saze. Poprvé se krásná houslistka Andrea Jiskrová vyjádřila ke svému expartnerovi a rozchodu a Vaškovi Noidovi Bártovi a její slova si zhrzený Salavec jen tak za rámeček nedá!

Salavec na jednu stranu brečí, jak se nechce do médií vyjadřovat, pak se ale vyjadřuje. Z jeho jednání je cítit zhrzenost a pomstichtivost za to, že mu krásná houslistka nasadila parohy. Dokonce na svém Facebooku vyvěsil snímek, jak Andree spakoval věci. Borec! Teď mu Andrea odpověděla po svém…

„K celé kauze mohu dodat pouze toto. S panem Salavcem jsem se rozešla. Poté se mi vloupal do mé osobní korespondence. Včetně účtu na Facebooku. Co tam dopisoval a měnil nevím. To zná určitě řada partnerů, kteří už prostě s tím druhým nechtěli být a on se jim mstí. Nyní vidím, že pokud jsem se s ním rozešla udělala jsem správně,“ uvedla kráska k tomu, že Salavec oslovil média, že mu přítelkyně utekla za jiným.

A pokračovala: „Jeho následné kroky ať si každý posoudí sám. Rozesílá vše do novin. A k dotazu na Václava mohu říci, že je to výborný muzikant. Těm co hodnotí jeho osobní život nelze než vzkázat, že kritiků zde máme plno. Co se týká mého vztahu s Václavem, domluvili jsme se na spolupráci při tvorbě filmové hudby. Vzhledem k tomu, že v současné době prochází krizí ve své rodině a při jeho popularitě využila bulvární média této situace zejména, když jim k tomu tak odporným způsobem pomohl pan Salavec. Jinak by se vše odehrálo v klidu. Ať udělá Václav co udělá, vždy se najde někdo, komu to bude vadit. To je vše. Myslím, že jsou na světě mnohem, ale mnohem podstatnější věci než je tato směšná kauza,“ dodala krásná Andrea, která by si přála, aby byl klid.

Andrea aktuálně řeší velký problém. Salavec jí vykopl z baráku, podle všeho Noid vzal zpátečku a kráska prožívá velmi těžké chvíle. Jak se s těžkou situací vyrovná, ukáží další dny.

Související články

Další články