Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Popálená Týnuš Třešničková nemá zdaleka vyhráno: HROZÍ JÍ KOMPLIKACE!

Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Hojení popálenin
Týnuš Třešničková (22) se těší, že Vánoce už bude trávit s rodinou. Od konce září leží v nemocnici v Istanbulu. V restauraci v srdci turecké metropole při nehodě utrpěla popáleniny na 35 % těla. I když léčba prý postupuje raketovým tempem a popáleniny se hojí, youtuberka ještě nemá zdaleka vyhráno.

Týnuš Třešničková je na tom podle posledních informací, které má eXtra.cz v rukou, velmi dobře. V istanbulské nemocnici se o ni starají skvěle a popáleniny jsou na ústupu.

To ale bohužel neznamená, že se to ještě nemůže změnit. Třešničková, která se zranila při tragické nehodě v restauraci na konci září, si může komplikace při léčbě způsobit sama.

Až 90 % dospělých totiž při hojení popálenin trápí nesnesitelné svědění. Rány si pak škrábou a hrozí, že se do nich dostane infekce. Ta může mít v některých případech až fatální následky.

Jak ale uvedl youtuberčin přítel Viktor Hajíček, Týnuš má být do Vánoc doma. Dá se tak předpokládat, že podobné nepříjemnosti se jí obloukem vyhnuly. Snad to tak bude i nadále a návrat Týnuš do Česka se nebude muset odložit.

Související články

Další články