Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ponožky v sandálech nosí Škromach, Rihanna i David Beckham! Směje se jim jen hlupák!

Co mají společného Škromach a Beckham?
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Opravdu si myslíte, že Rihanna nerozumí módě? Nebo že by David Beckham na sebe vzal něco, co mu nedoporučí stylista? Tak jste dost mimo. Tyhle skutečné celebrity nosí v sandálech ponožky. A nejsou rozhodně samy. Kdo nenosí ponožky v sandálech, je OUT.

V Česku se vede taková podivná debata, zda jsou ponožky v sandálech znakem buranství. A proč tento debilní zvyk mají jen Češi.

Do veřejného prostoru tuto debatu dostal senátor Zdeněk Škromach, když se na svém Facebooku kdysi provokativně zeptal: „Trochu mě zarazila debata v rádiu, že je snad nějaké divné nosit v sandálech ponožky. Prý snad nějaká národní podivnost. No nevím, ale bez ponožek si sandály neumím představit. A co vy?“

Tahle otázka rozpoutala diskuzi na téma, že Škromach je buran, který je úplně mimo, a pokud jde o módu, měl by být zticha.

Jenže Škromach má pravdu. Ponožky v sandálech jsou obrovským hitem, který milují Japonci, Američané i Britové. Rozhodně to není český vynález.

Ponožky do sandálů nosí Rihanna, Beckham i Justin Bieber. Chtěl by jim snad někdo vyčítat, že nesledují módní trendy? To by byl ale idiot!

Ponožky do sandálů samozřejmě patří. Hodí se k sobě a bylo by dobré, kdyby se prodávaly dohromady.

Patří k sobě stejně jako například zapalovač a cigára. Ano, můžeme je mít odděleně, ale pravé potěšení přichází se spojením.

Víte, že eXtra.cz je na Twitteru?

Související články

Další články