Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pomsta je sladká: Přesvědčil se mladík z Číny, když řekl přítelkyni, že je tlustá

Na tuhle pomstu drzý expartner jen tak nezapomene!
Zdroj: profimedia.cz
Tohle neměl dělat! Nařknout svou drahou polovičku z toho, že je při těle, se mu pekelně vymstilo! Slečna si na něj připravila opravdu perfektní pomstičku.

Mladá dívka Xiaoxiao z Číny se s přítelem okamžitě rozešla. To, že se o jejím těle vyjádřil nepěkně, ji rozzuřilo k nepříčetnosti. I když partnera odkopla, řekla si, že to nemůže nechat jen tak. Vymyslela dokonalý plán, jak ho totálně ztrapnit před celou rodinou i kamarády.

Nespokojený mladík na svou slečnu stále tlačil, aby si zašla na liposukci. Jeho sprosté komentáře na svou postavu nevydržela a poslala ho do háje. Liposukci pak opravdu podstoupila a pak ji to napadlo!

Ze svého odsátého tuku si nechala vyrobit mýdlo, které partnerovi zaslala poštou společně se současným vzhledem. V tu chvíli se musel týpek nenávidět. K dopisu připojila vzkaz, aby si mladík tímto mýdlem pořádně umyl pusu za tak sprostá slova na její adresu.

To ale není všechno! Aby byla pomsta opravdu sladká a dokonalá, plánuje vyrobit mýdla ze svého tuku pro celou jeho rodinu.

Drzý expartner bude mít doma co vysvětlovat. Příště už si určitě bude dávat pozor na to, co říká.

Související články

Další články