„Oficiálně máme povolenou demonstraci proti týrání žen a dětí od úřadu a policie. Bude se konat 4. srpna 2013, od 17 – 20 hodin, na Václavském náměstí u sochy svatého Václava. Pokud se mezi vámi vyskytuje psycholožka/psycho­log se zkušeností s týranými ženami, prosím, ať se mi ozve. Děkuji všem za spolupráci a přeji krásný večer.“

To je status, který na svůj Facebook napsal italský hrabě Domenico Martucci (37). Jeho výzva je oprávněná, protože Džambulka (47) potřebuje zachraňovat neustále, a proto jsme se my v redakci eXtra.cz rozhodli, že Domenika v jeho snaze zachránit Ivetu a konečně se zase jednou dostat do médií, podpoříme.

V neděli v 17 hodin se sejdeme s dalšími podporovateli Džambule na Václavském náměstí, na místě, kde se odehrávaly všechny zásadní a důležité zvraty naší národní historie. Kousek od místa, kde budeme vykřikovat Vraťte Ivetu k fernetu! nebo Chlast slast!, se upálil Jan Palach, opodál lidé zvonili klíči za svobodu a demokracii.

Zda se akce zúčastní i druhý honič slávy a Ivetin přenašeč Pepa Rychtář (55), který momentálně Džambuli převáží z Bohnic do Střešovic, to zatím nikdo netuší.

Demonstrace za Ivetu Bartošovou je velice významnou událostí našich novodobých dějin. Sbalte nápisy, megafony, jídlo do igelitek a vyrazte v neděli do Prahy, vaše podpora bude potřebná.