Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Pomohla jim Výměna manželek? Víme, jak Markéta a Tomáš žijí dnes

To jsou oni, pan a paní Zettelovi.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Tomáš a jeho těhotná manželka Martina vtrhli prostřednictvím reality show Výměna manželek do vašich domácností a vás určitě zajímá, co dělají dnes. Vždy je zajímavé sledovat, zda účinkování na obrazovce TV Nova páru pomůže, nebo mu zasadí poslední hřebík do rakvičky. Jak to má Markéta a její partner?

Výměna manželek produkuje jednu televizní hvězdičku za druhou. Většinou se jedná o různé asociály, kteří před kamerou bojují o poslední zbytky důstojnosti. Televizní diváci pak řeší, co páry z Výměny dělají po Výměně. Zda jsou spolu, nebo to po natáčení oba zabalili.

Nikdy nevíte, kdo to ustojí a kdo bude žádat o rozvod. Zdálo se, že Markéta se svým Tomášem nemůže vydržet. Jejich vztah procházel obrovskou krizí a zdálo se, že Markéta začíná hledat záložní plán a snít o životě bez Tomíka.

Jenže účinkování v drsné reality show je nakonec semklo. Zase jsou rodina a Tomáš a Markéta i jako pár stojí při sobě.

"Prostě jedem normálně a jsme už v pohodě teď," potvrdil pro TN.cz Tomáš. Je prý rád, že do natáčení společně šli, a ničeho nelituje.

Největší změnou od natáčení je ale narození malého Tomáška. Přišel na svět 24. prosince 2015 a dvouletá Natálka tak dostala pod stromeček brášku.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy