Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pomeje zuří kvůli Gottovu vtípku: Karle, to bylo trapný a ubohý!

Lufťáci z Prahy si to jedou na Balaton vyříkat.
Zdroj: Facebook Karla Gotta

Tohle nečekal nikdo!

Karel Gott (73) včera po deváté večer ohlásil na svém facebookovém profilu, že se letí k moři usmířit s Jiřím Pomejem (48).

"Milí přátelé, na výzvu Jirky Pomeje, že bychom si měli promluvit, jsme se dohodli a odlétáme na společnou dovolenou. Tam bude dost času vyříkat si to. Je toho moc. Hlavně už nikdy přes média... (tedy alespoň já ne! :-)) Váš Karel."

Přiložená fotografie je vskutku neuvěřitelná. Pomeje na ní drží kolem pasu koordinátorku zpráv Primy Zuzanu Brzákovou, o které ještě předevčírem prohlašoval, že společně s Ivanou Gottovou tvoří mafii, která zařídila jeho nedávný odchod z VIP zpráv.

Pravda ale vyšla najevo vzápětí. Jen začali novináři obvolávat celou "výpravu", vyšlo najevo, že Zlatý slavík jen použil rok starou fotografii z náhodného setkání na letišti, kde Pomeje se svou snoubenkou potkali manžele Gottovy, kterak odjíždějí na dovolenou.

Pomeje je vzteky bez sebe: "Je to trapný a ubohý, tohle fakt nemá Karel zapotřebí. Jasně jsem ho přes média vyzval k nějaký diskuzi a reakce veškerá žádná. A pak udělá tohle. No co, alespoň všichni vidí, kdo komu a proč platí dovolené."

Naší redakci se po půlnoci podařilo spojit s Brzákovou, která nám tlumočila reakci Gottových: "Když to nejde po dobrém, půjde to přes srandu," zněl vzkaz z Bertramky, což je to poslední místo, kde bychom bývali čekali smysl pro humor.

Jisté je teď jedno - tohle je válka a ta pravá sranda teprve přijde!

Související články

Další články