Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pomeje si nedá pokoj: Brutální útok na Primu! Šílené, co řekl o šéfce zpráv Obzinové!

Jiří Pomeje je zklamán z Jitky Obzinové.
Zdroj: herminapress.cz a Profimedia.cz
+ Další fotografie

Herec a moderátor Jiří Pomeje (47) se příliš dlouho neohřál ve VIP zprávách na Primě. Ze dne na den dostal vyhazov, a to takovým způsobem, že se měla televize hájit Jirkovým popíjením alkoholu nebo nízkou sledovaností zpráv, když vysílá. "Jsou to lháři. Fakt bych z těch jejich praktik pod vedením Obzinové blil. Dozvěděl jsem se totiž od člověka přímo z Primy, že to už měli dávno připravený," řekl eXtra.cz Pomeje.

Toho by měla vystřídat Mahulena Bočanová (45), která podobně jako Pomeje skončila velmi rychle v Top Staru, ale na rozdíl od Jirky se někdo asi urputně snažil ji vrátit na obrazovku, a tak už tento víkend 17. března by měla uvádět VIPky.

Pomeje je už ale se situací smířený, protože ho oslovili další zájemci. "Je mi to už u prle. Dostal jsem úžasnou životní nabídku," prozradil moderátor.

eXtra.cz ale také zajímalo, o kolik peněz Jirka ve VIP zprávách přišel, a přestože je pořádně na chování televize naštvaný, zachoval naprostou mlčenlivost. Museli jsme tedy zapátrat v našich zdrojích orlího hnízda na Palmovce a dozvěděli jsme se, v jakých částkách se gáže moderátorů pohybuje. "Moderátoři mají 5500 Kč za díl, Pomeje měl ke konci dokonce 6500 Kč za díl, ale i paní Gottová má stejně jako ostatní," vysypal nám informace náš práskač.

Bočanová se tedy bude muset pořádně snažit, aby její apanáž poskočila směrem nahoru.

Související články

Další články