Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Polský masakr motorovou pilou: Postarší muž spáchal neskutečně morbidní sebevraždu, to nepochopíte

Slavný horor Texaský masakr motorovou pilou mu snad byl inspirací.

Už samo o sobě sáhnout si na život musí být akt nejvyššího zoufalství, ale co teprve, když to uděláte vážně brutálním způsobem? Co se honí hlavou člověku, který nesáhne po prášcích ani po rychlé smrti s hlavní v ústech, ale zabije se… motorovou pilou?

Na to určitě neodpoví postarší muž z polské Lubliny, který, ač je neuvěřitelné a hrozně těžko i představitelné, natož pochopitelné, takto dobrovolně odešel ze světa.

Sedmapadesátiletý muž trpěl psychickými problémy, které se vystupňovaly ještě poté, co mu zemřeli oba rodiče a on zůstal v jejich domě sám, přestože na světě měl ještě sestru.

Té napsal dopis na rozloučenou a dokonce jí zřídil přístupy ke svým bankovním účtům. To podle vyšetřovatelů vypovídá o tom, že svůj odchod ze světa dlouho plánoval dopředu.

Způsob provedení je ale silná káva i pro otrlé kriminalisty. Motorovou pilou si odřízl hlavu, nejspíš ji připevnil k pevné zarážce a pak na ni přitlačil hrdlo, hlava se mu od těla oddělila celá a podle policejní zprávy je cizí zavinění vyloučeno.

Doufáme.

Starý opuštěný dům, smrt rodičů, psychické problémy, motorovka v baráku… Něco nám to připomíná!

Mohlo by vás zajímat

Další články