Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Polské slůně Ewa a její český Chobot: Lhali úplně všem! Neuvěříte, jak dlouho tajili vztah!

Polské slůně Ewa a její český Chobot: Lhali úplně všem! Neuvěříte, jak dlouho tajili vztah!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

U nás velmi známá zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (20), umělkyně, která vrátila oplácaným dívkám víru, že na vrchol se dá dostat i s nějakým tím kilem navíc, má konečně kluka a dělá s tím hrozné ofrky, neboť si myslí, že na to má právo, na což jí celý její management přikyvuje, ale přitom jsou všichni rádi, že se o Ewě po dlouhých měsících ve varšavském vysokoškolském exilu zase píše.

Farna je známá až hysterickou posedlostí svou privátní sférou a také tím, že je vyhlášená "nedavajka," opakovaně o sobě prohlásila, že jako správná křesťanka vztah dlouho oťukává, než se pustí, Bože na nebi, do nějakého toho sexu, a tak samozřejmě značně přehnaně reagovala na své fotografie v polském bulváru, který ji normálně nafotil, jak se miliskuje s chlapcem na ulici, což je u přední popové zpěvačky skutečně s podivem, a Ewa se právem zlobí, protože co ji mají novináři co fotit, jak jde po ulici, že ano.

Známá tajnůstkářka podle svého vyjádření na Facebooku prožívá s Chobotem "čerstvý vztah" (překlad: ještě jsem mu nedala, Tran se nedočkal nikdy, Klus prosil tři měsíce, Pčelár taky ostrouhal, nejsem blbá), ale realita je poněkud jiná.

Redakce eXtra má v okolí Farné zdroj, který není čtenářům neznámý, neboť mnohokrát dodal velmi přesné informace z Ewina soukromí, a zjistit její majitel a ředitel Lešek Wronka, kdo z muzikantů okolo Ewy nám donáší, tak dotyčného/nou naseká na kolečka jako polský salám. Ten se Ewiným zkazkám jenom směje: "Ewa se s Chobotem dala dohromady už v polovině prázdnin, těsně před svými narozeninami, jsou spolu už několik měsíců, dost jsme se divili, že se to nepropálilo, ona se teď médiím dost vyhýbá, budou jí vracet řidičák, což se nesmí dozvědět média, jak nařídil Lešek, který s ní má příští rok velké plány. Každopádně s Chobotem se vodí i na koncertech v backstage normálně za ruku a po Varšavě se takhle procházeli už milionkrát. Pro nás, co s ní děláme, to není žádná novinka."

Farna má jako správné slušné věřící polské děvče za sebou několik velmi cudných vztahů, intimně se sblížila pouze s Tomášem Klusem (27), který chtěl v té době bouřlivě žít, a tak po několika měsících jistě eroticky velmi "pestrého" soužití dal zpěvačce v říjnu 2011 kopačky, a to tak citlivě, že Ewě dodnes nedocvaklo, že to, že s blondýnou Terezií Kovalovou začal chodit až po nějaké době, byl jen takový manévr, aby Ewa neplakala, že v tom byl někdo třetí.

Zpěvačka je každopádně evidentně po dlouhé době opravdu šťastná. Chobot je muzikant a sympaťák každým coulem, a protože Ewa umí česky, tak si spolu i popovídají. To, že je Ewa těžší než její přítel, nikdo neřeší, neb Tomáš působí dost široce díky trvalé ondulaci à la Peter Nagy, akorát že Nagymu to sluší.

Česko-polskému párečku přejeme hodně štěstí a hlavně co nejméně zlých, krvežíznivých a nepřejících novinářů, kteří jsou Ewinu managementu dobří, když Farna křtí singl nebo potřebuje rozhovory v časopisech před turné, ale trnem v oku, když píší o takových skandalitách, jako že popová zpěvačka by si měla trošku hlídat figuru a má nového chlapce.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy