Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pološílená produkce Kameňáku 4 přiznala týden před premiérou barvu: Film vznikl při natáčení klipu! Jsou Pomeje a spol. ještě normální?

Týden před premiérou pokračují dohady, zda je štáb, produkce a vůbec kdokoli, kdo má něco společného s Kameňákem 4, ještě normální.

Klasická mediální předpremiérová honička je sem tam živena doslova neuvěřitelnými informacemi, které se navíc vzápětí ukáží jako uvěřitelné. Jedna z nich se týká právě uvedeného klipu Walda Gangu s názvem Čert ví. Šéf kapely a zároveň producent filmu Pavel Pásek přišel s neuvěřitelnou story, která staví na hlavu klasický model film – soundtrack – filmový klip – premiéra…

„Původně se měl točit klip Walda Gangu k týhle písničce, ale nakonec se scénář hodně rozrostl a já zjistil, že točím film. Půl roku pakárny kvůli jednomu klipu, příště si po týhle zkušenosti najdu jednodušší důvod, fakt.“

V klipu se to navíc jen hemží hulením (boduje zejména bratr Agáty Vincent), sexuálními orgiemi a dalšími zhýralostmi pro Walda Gang typickými, a tak si ho prohlédněte u nás na webu, protože tohle asi v televizi jen tak neuvidíte.

Související články

Další články