Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Politici v parlamentu nabírají kila a stávají se z nich sádelnaté bečky. Jak je to možné?

Většina mužů, kteří se dali na politiku, začala pěkně tloustnout.

Všimli jste si jistého negativního efektu, který s sebou nese práce politika? Poslanci vysedávající v parlamentu, chybí jim pohyb, přejídají se, a tak vesele tloustnou a tloustnou až do obřích rozměrů.

Sedavé zaměstnání, různé rauty, pracovní večeře, nezdravá strava v poslanecké kantýně se projevila už na několika z nich.

Radek John

Váha Radka Johna začala rapidně stoupat, jakmile se začal angažovat v politice. Zatímco v roce 2006 byl ještě relativně štíhlý, po pár letech se z něj stala pěkná kulička.

Jiří Šlégr

Bývalý prvotřídní hokejista mohl jíst, jak chtěl. Díky hokeji měl pohybu spoustu a jeho tělo bylo samý sval. Jakmile ukončil svou sportovní kariéru a přešel do politiky, pořádně přibral.

Jedním z mála politiků, komu se naopak podařilo shodit, a to rovnou sedmdesát pět kilo, je Milan Chovanec.

Představitel ČSSD radikálně změnil svou životosprávu, přestal jíst nepravidelně, vynechal jídla z poslanecké kantýny a mezi poslaneckými lavicemi se šušká, že zhubl díky krabičkové dietě.

Stravování podle krabičkové diety by očividně prospělo i mnoha dalším politikům. A proč je zrovna krabičková dieta vhodná pro politiky? Dostali by až na místo určení chutnou a vyváženou stravu rozdělenou do pěti porcí, takže by neměli pocit, že mají hlad, a zdravě by zhubli 5‒7 kilo měsíčně.

Související články

Další články