Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Policisté identifikovali tulačku z Říma. Jde o pohřešovanou Maddie?

Zdroj: twitter.com/missingpersonsofamerica.com
+ Dalších 5 fotografií
Policisté v Římě objevili dívku, která žila na ulici a hodně se podobala pohřešované holčičce Maddie. Navíc tulačka mluvila jen anglicky a měla podobné vlasy, oči i rysy v obličeji jako unesená dívka. Nyní už se ví, kdo žena z Říma je. Jde o pohřešovanou britskou holčičku Maddie McCann?

V Římě byla na ulici nalezena dívka, která vypadala podobně jako unesená Maddie McCann Rodičům tak na chvíli svitla naděje. Je dívka opravdu jejich dcera, kterou neviděli 9 let? Policisté už celou záhadu rozluštili!

Nakonec se ukázalo, že tulačka z Říma je úplně někdo jiný. Jde o Emblu Jauhojärvi, které je 21 let a pochází ze Stockholmu. Přitom policistům tvrdila, že je z Velké Británie. Do Itálie odjela studovat a před půl rokem začala žít na ulici, protože se chtěla odtrhnout od rodiny a být samostatná Rodinu i přátele ve Švédsku přestala kontaktovat a nikdo nevěděl, kde dívka je. Na odhalení dívky upozornil deník The Sun.

Její identitu odhalil její otec Tahvo. Ten také prozradil, že jeho dcera trpí Aspergerovým syndromem, což je druh autismu. Rodina si všimla jejích fotografií z médií, které obletěly svět, a ihned kontaktovala policii.

"Byla nezvěstná minimálně šest měsíců. Vím, že odjela do Itálie studovat italštinu před několika měsíci Pak přestala se všemi komunikovat, s celou rodinou. Chtěla se oprostit a začít žít svůj vlastní život kvůli Aspergerově syndromu," řekl Tahvo.

"Kontaktoval jsem švédskou policii a ta kontaktovala Interpol. Ten se spojil se švédskou ambasádou v Římě, abych ji mohl dostat domů. Doufám, že bude chtít domů. Vypadá jako bezdomovkyně. Nemá nic, oblečení ani mobil," dodal.

O dívce nalezené na ulici v Římě jsme informovali ZDE

Související články

Další články