I když policistům stále uniká podezřelý z přepadení herny v Krči, tak alespoň zadrželi jeho mladou manželku. Tu nejdříve hledali jako velmi důležitou svědkyni přepadení. Nakonec se z ní ovšem vyklubala spolupachatelka.

Dvaadvacetiletá dívka, kterou zachytily kamery, je manželkou podezřelého a podle informací iDNES.cz se na loupeži také podílela. Dívka má podle dostupných informací problémy s drogami, stejně jako její manžel, a neměla ani dokončit střední školu. Údajný pachatel a manžel dívky má být podle informací policie ozbrojený a je stále na útěku.

Jeho žena je momentálně v cele předběžného zadržení a podařilo se ji dopadnout již ve čtvrtek večer na Praze 4. „O jejím zadržení jsme nemohli z taktických důvodů informovat dříve,“ sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Po podezřelém z přepadení, Vietnamci Tran Anh Tuanovi bylo vyhlášeno pátrání. Policie zveřejnila jeho osobní informace a fotku. Mladík je obviněn z toho, že ve středu vtrhl do herny, přelezl pult a na ženu, která tam v tu chvíli měla tříletou dceru, namířil zbraň a požadoval desítky tisíc korun.