Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie zadržela manželku podezřelého z přepadení herny! Dvaadvacetiletá dívka nedokončila střední a má být závislá na pervitinu!

Obviněná dvojice!
Policie zadržela dvaadvacetiletou manželku podezřelého z loupeže v herně v Krči. Nejdříve ji policie považovala za důležitou svědkyni v případu, ale pak se z ní vyklubal spolupachatel. Její ozbrojený manžel je stále na útěku.

I když policistům stále uniká podezřelý z přepadení herny v Krči, tak alespoň zadrželi jeho mladou manželku. Tu nejdříve hledali jako velmi důležitou svědkyni přepadení. Nakonec se z ní ovšem vyklubala spolupachatelka.

Dvaadvacetiletá dívka, kterou zachytily kamery, je manželkou podezřelého a podle informací iDNES.cz se na loupeži také podílela. Dívka má podle dostupných informací problémy s drogami, stejně jako její manžel, a neměla ani dokončit střední školu. Údajný pachatel a manžel dívky má být podle informací policie ozbrojený a je stále na útěku.

Jeho žena je momentálně v cele předběžného zadržení a podařilo se ji dopadnout již ve čtvrtek večer na Praze 4. „O jejím zadržení jsme nemohli z taktických důvodů informovat dříve,“ sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Po podezřelém z přepadení, Vietnamci Tran Anh Tuanovi bylo vyhlášeno pátrání. Policie zveřejnila jeho osobní informace a fotku. Mladík je obviněn z toho, že ve středu vtrhl do herny, přelezl pult a na ženu, která tam v tu chvíli měla tříletou dceru, namířil zbraň a požadoval desítky tisíc korun.

Související články

Další články