Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Policie už ztratila naději: Po Míše (12) pátrá pes vycvičený na hledání mrtvých těl

+ Dalších 38 fotografií
Stopy vedou do opuštěného vojenského areálu u Kralovic na Plzeňsku. Tam policie pátrala už několikrát, ale zatím bez úspěchu. Podle vyšetřovatelů má být nezvěstná Míša (12) právě v místech, kde se obviněný Otakar S. pokusil poprvé spáchat sebevraždu. Policisté postupně nasazují i speciálně vycvičené psy. Teď to ale vypadá, že došlo na nejhorší.

Policie v prostoru bývalé raketové základny pátrá intenzivně už několik týdnů. Není to ale vůbec jednoduché. Nejdříve jim práci komplikoval sníh a počasí. Nyní musí prohledat více než 20 hektarů plochy plné starých bunkrů a sutin.

V takovém hledání samozřejmě nejvíc pomůžou speciálně vycvičení psi. Podle informací Blesku má být na místě psovod se speciálně vycvičeným psem, který se specializuje na hledání mrtvol. Bohužel to vypadá, že police ztratila veškeré naděje na to, že dívka se může najít živá

Policie se k případu nechce vyjadřovat. "Venčím tady psa," odpověděl na dotaz novinářů Blesku psovod. Policejní mluvčí také celou situaci nechce nijak komentovat.

Více o lokalitě, kde se hledá Míša, najdete ZDE

Související články

Další články