Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policie tajila incident: Nepochopíte, za jakých okolností odvezli po sebevraždě Ivety Rychtáře do blázince!

Rychtáře vezli v úterý na patologii, cestou odbočili směr Bohnice a on to
zjistil až v areálu.
Zdroj: profimedia.cz

Úterní jízda Josefa Rychtáře, který stihl krom truchlení ještě tři tiskové konference, pět podvodů, strkanici a noční telefonát Martuccimu, měla ještě jednu mimořádně zajímavou pasáž, kterou dodnes veřejnost neznala, respektive znala její lživou verzi.

Podle té měl být Rychtář po zhroucení převezen do blázince v Bohnicích, odkud ale večer na vlastní žádost odešel. Taková selanka to ale v žádném případě nebyla.

Jako vždy nám mimořádně dobře informovaný zdroj blízký Policii ČR potvrdil, že vše se seběhlo jinak: „Pan Rychtář trval na okamžitém převozu na patologii vinohradské nemocnice, kde chtěl identifikovat tělo, respektive pořád říkal, že se s ní chce naposledy rozloučit. To ale v tu chvíli nebylo ještě možné z několika důvodů, no to je jedno, hlídka ho prostě po krátké poradě v začátku vlastně bez jeho vědomí odvezla do Bohnic,“ říká policista, ehm, vlastně zdroj blízký policii, určitě to není policista. A dodává: „No a po hodině se samozřejmě objevil na té vinohradské, přivezl ho tam syn, nikoli my, ale službu sloužící lékař ho nevpustil dál, i když si to pořád vynucoval, že ji chce vidět.“

eXtra.cz ještě navíc prověřuje mimořádně zajímavou informaci, podle které to ve skutečnosti nebyl Rychtář ani jeho syn, kdo zpěvačku nakonec identifikoval. A jméno, které se vám chystáme brzy naservírovat, vás hodně překvapí.

Související články

Další články