Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Policie odložila vyšetřování sexuálního mejdanu v Havlíčkově Brodě. Účastníkům ještě nebylo ani 15 let

Děti měly mít na večírku údajně skupinový sex.
+ Další 2 fotografie
Kriminalisté z Havlíčkova Brodu, vyšetřovali deset nezletilých školáků kvůli sexuálnímu mejdanu, který se měl odehrát loni. Kvůli věku účastníků ale policie případ odložila. Dětem bylo totiž 12 a 13 let.

Žáci šesté třídy jedné z brodských základních škol byli podezření ze spáchání trestného činu pohlavního zneužívání. Trestní odpovědnosti se nakonec vyhnuli, protože jim nebylo ještě ani 15 let.

Skupinka spolužáků měla minulý rok pořádat mejdan, kde nechyběl alkohol a sexuální hrátky. Děti měly praktikovat dokonce skupinový sex. Následně se pochlubily na Facebooku a celou věc někdo nahlásil policii.

Policie pak vyslýchala všech 10 žáků, kterým bylo mezi 12 a 13 lety. Trest ale všechny mine. „Vzhledem k věku pachatelů museli kriminalisté nakonec případ odložit. Okolnostmi případu se zabýval i odbor sociální a právní ochrany dítěte,“ řekla pro Deník.cz mluvčí Krajského policejního ředitelství kraje Vysočina Monika Pátková.

„Dcera mi řekla, že sexovali, ale co přesně si pod tím mám představit, si nejsem jistá,“ řekla portálu Deník.cz jedna z matek. Vše řeší sociální úřad, ale vzhledem k věku dětí nemůže poskytovat žádné bližší informace. Rodiče ale dětem to, co na večírku dělali, nevěří.

„Dcera domů nepřišla opilá ani si nestěžovala, že by jí někdo ublížil. To s tím sexem také není jisté, a že by šlo o nějakou skupinovou záležitost, tomu už vůbec nevěřím,“ řekla jedna z matek. Podobný sexuální skandál se na Vysočině už stal. Vše vyplulo na povrch, když se s ním děti svěřily na sociální síti, kde si dělaly legraci z kamaráda. Děti putovaly k výslechu tenkrát přímo ze školy.

Mohlo by vás zajímat

Další články