Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Policie konečně promluvila: Jak to bylo ve skutečnosti se sebevraždou Oty S.?

+ Dalších 30 fotografií
Policie už déle než tři týdny pátrá po zmizelé Míše Muzikářové (12), která odešla 11. ledna do školy a od té doby se po ní slehla zem. Celé pátrání zamotala sebevražda expřítele dívčiny matky. Policie nyní konečně promluvila o tom, jak to se sebevraždou Otakara S. ve skutečnosti bylo.

Policie kvůli Míše Muzikářové vyslýchala i Otakara S., bývalého přítele její matky. Jen pár dní nato našel majitel bytového domu, kde muž bydlel se svojí novou přítelkyní, jeho bezvládné tělo Policisté nyní zveřejnili výsledky pitvy.

Podle nich Otakar S. skutečně spáchal sebevraždu. Kriminalisté vyloučili, že by na jeho smrti měl mít podíl někdo jiný. Další podrobnosti k případu ale odmítli sdělit. "Z dosavadního šetření a z předběžného výsledku nařízené soudní pitvy nebylo zjištěno cizí zavinění," řekla portálu TN.cz policejní mluvčí Markéta Fialová.

Muž spáchal sebevraždu zřejmě o víkendu v bytě v Čeminech na Plzeňsku. Jeho tělo ale našel majitel bytového domu v pondělí. Podle svědků se oběsil. "V případu budeme nadále provádět šetření a čekat na výsledky vyžádaných znaleckých expertiz," dodala Fialová. Kriminalisté zkoumají i auto Otakara S. Hledají jakékoliv důkazy, které by je mohly dostat na Míšinu stopu, jako vlasy, stopy DNA, krev nebo pot

Otakar S. byl bývalým přítelem Míšiny matky Evy a jedním z hlavním podezřelých Po zmizení dívenky dokonce její matku navštěvoval a měl klíče od jejího bytu. Zřejmě ale neunesl tlak veřejnosti a spáchal sebevraždu. Jestli jeho smrt souvisí se zmizením Míši, se zatím neví. Vyrojily se také informace, že Míša ho neměla ráda. A tak vždy, když přijel za její matkou, utíkala k babičce. Policie po zmizelé Míše dál intenzivně pátrá.

Související články

Další články