Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Policejní brutalita v Brně. Do zadrženého mlátili hlava nehlava, mučili ho a nakonec ho přinutili vyskočit z okna

Pomáhat a chránit? Toto heslo bylo opět odsunuto na vedlejší kolej.
Ostří hoši z Brna si asi neuvědomili, že nehrají videohru, a obyčejného zloděje mučili tak, jako by měli ve spárech teroristu z Guantánama. Nakonec mu doporučili, že když se nepřizná, ať vyskočí z okna. Chlapík skočil, zlomil si nohu a je tak nějak rád, že návštěvu na brněnské služebně vůbec přežil.

Chlapík přiznává, že už v minulosti měl problémy se zákonem a policisté ho znali jako starou známou firmu. Jenže loni v listopadu, když ho zase dostali, byli zřejmě na špatné stopě. Muž uvedl, že tentokrát má svědomí čisté.

A tak si tři brněnští policisté zřejmě otevřeli manuál CIA a začali z recidivisty dostávat doznání poněkud drsnějšími praktikami. Nakonec mu řekli, že má na výběr. Buď se přizná, nebo ať raději spáchá sebevraždu.

Nakonec ho donutili, aby vyskočil z pátého patra služebny. „Vážně jsem si zlomil nohu a byl jsem operován. Při dopadu mě ztloukli, kopali a další věci,“ postěžoval si muž televizi Prima.

Celý otřesný případ už vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. Policisté jsou postaveni mimo službu a podle našich informací jim bylo doporučeno, aby méně koukali na akční filmy.

Související články

Další články