Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pokračování exkluzivní zpovědi nejmladší pornohvězdy Lady Dee: Kolik mi nabízeli za sex se psem? Ale to ještě není to nejhorší…

Mladičká hvězda filmů pro dospělé se opravdu nebojí prozradit vše. Co má na srdci, to i poví. Dokonce se nestyděla a bez skrupulí nám řekla, jaké nabídky už za svou kariéru dostala, přes co by fakt nešla a co jí dělá při natáčení ten největší problém. Pozor, možná se u toho budete pořádně červenat.

Když si na svůj Facebook umístila fotku s komentářem, že má za sebou první anální sex, tak tím rozpoutala obrovské pozdvižení. Jenže to je opravdu začátek, co nám chce Drahomíra Jůzová (19) alias Lady Dee předvést. Ráda provokuje a nevadí jí, že k tomu používá i dost intimní partie. Na včerejší rozhovor se podívejte ZDE.

Sice jsme v redakci eXtra.cz zvyklí na hodně, ale musíme se přiznat, že při nějakých odpovědích jsme se červenali až za ušima. Hlavně když nám povídala o tom, jak jí nabízeli sexuální uspokojení psa.

„Nabídli mi třicet tisíc za to, když rukou ukojím psa, ale to je hranice, přes kterou bych nešla,“ řekla nám ve videorozhovoru bez jakéhokoliv studu. Taky přiznala, že to zdaleka není to nejhorší. Největší problém jí prý dělá čůrat před kamerou, protože je to složitý proces.

Ale už vám víc prozrazovat nebudeme, jen si pusťte video, u kterého se možná budete červenat i vy.

Související články

Další články