Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pojedete na jarní prázdniny na hory a chlubíte se? Tak to je trapas, takhle je totiž tráví děti boháčů!

Kdo by si nechtěl zpříjemnit pauzu mezi školou takovým malým výletem?
+ dalších 5 fotografií
Fracečci, kteří mají všechno, na co si ukážou. Ano, to je známá skupinka dětí, jejichž rodiče mají na účtech bambiliony peněz. Teď mají jarní prázdniny a nezapomínají je chudině poctivě dokumentovat.

Máte jarní prázdniny? Super! To je totiž zdaleka to jediné, co máte s lidmi na fotografiích společného.

Takže nasadit čepici, šálu a jít se poflakovat někde po sídlišti v marném čekání na to, že potkáte další spřízněnou znuděnou duši. Tedy počkat, to byla vlastně naše generace. Ta vaše už možná asi čepice nevlastní… K čemu taky, na Facebook a u onlinovek nefouká.

Jenže ne každý na světě je znuděný ze svého osudu. Pravidelně vám ukazujeme partičku mladých boháčů (rozuměj, jejich rodiče mají nekonečné množství peněz), kteří zaplavují Instagram fotkami ze svých dovolených.

A jelikož je teď v České republice i jinde po světě čas jarních prázdnin, tak je množství příspěvků téhle zpovykané partičky několikanásobné.

Jak bývá jejich zvykem, hned začátkem prázdnin nasedli do svých soukromých tryskáčů a nejluxusnějších sportovních aut, aby se rozletěli po celém světě za teplem.

Protože pro tyhle děti nic není nemožné a ony to dobře vědí.

Mohlo by vás zajímat

Další články