Sex je jedním z hlavních pilířů vztahu. Pokud tedy přestane fungovat, není dobré před problémem zavřít oči a neřešit ho. Rozhodně tím nechceme říct, že sexuální touha je hlavním držitelem vztahu, ale pokud nemáme doma dostatek vzrušení, pravděpodobně ho začneme hledat jinde. Máme pro vás 5 rad, které vám do vztahu vrátí sexuální napětí a vášeň.

1) Buďte si vzácní

Jistě že svého partnera dokonale znáte, a tak je těžké zachovat si vlastní intimitu, ovšem je to jeden ze záchranářů sexu. Nevystavujte partnerovi své nahé tělo na odiv neustále. Převlékáte se před sebou, chodíte před sebou na záchod, procházíte se nahá po bytě? Při všech těchto činnostech vás partner vidí! Zachovejte si své nahé tělo pro speciální příležitosti, partner bude celý bez sebe, pokud vás uvidí nahou jen výjimečně, a ne dennodenně.

2) Nešetřete hezkými slovy

Staňte se zase puberťáky a nešetřete pro svého partnera zdrobnělinami a hezkými slovíčky. Milé a vlídné slovo našeho partnera určitě pohladí a donutí ho přemýšlet, co je to za změny. Můžete si vymyslet i nějaké žhavé oslovení, kterým najednou partnera překvapíte. Tyhle dětské hry vracejí do vztahu vášeň zaručeně!

3) Zažívejte nové zážitky

Nic nevrátí do vztahu tak rychle napětí a pohodu jako nové zážitky. Vyrážejte společně na výlety, dopřejte si dovolenou nebo začněte společně sportovat. Chvíle strávené pohromadě vám pomůžou překonat těžké období a rozhodně vyženou stereotyp z vaší domácnosti.

4) Jeden den v týdnu bude jen váš

I když jsou společné chvíle důležité, není potřeba to přehánět. Pokud chcete zachovat napětí ve vztahu, snažte se být jeden druhému vzácný. Nebojte se tedy prožít minimálně jeden den v týdnu jen se sebou nebo se svými kamarády. Při návratu domů se na vás bude partner tak těšit, že budete sama překvapená.

5) Nebojte se experimentovat

Pokud máte ze sexu stále stejný pocit, není divu, že vás tato činnost začne po chvíli nudit. Proto se nebojte experimentovat a zkoušet nové a nové věci. Berte to jako zkoumání vlastního těla a vlastních možností. Pokud se vám do postele dostane nový vítr, uvidíte, že o zábavu nebude nouze.