Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jiří Pomeje opustil nemocnici: S nadějí v očích i kufrem plným léků! Teď bude bojovat z domova

Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Necelé tři týdny po náročné operaci ve středu odpoledne Jiří Pomeje (53) prošel branami Ústřední vojenské nemocnice. Na nemocného herce už tam čekala milující manželka Andrea Pomeje (29) i s dcerkou Aničkou. Boj se zákeřnou rakovinou ale zdaleka nekončí, Pomeje odjížděl s kufrem plným krabic s léky.

Po dlouhých šesti týdnech na nemocničním lůžku se Jiří Pomeje opět shledal s manželkou Andreou Pomeje a milovanou dcerou Aničkou. Vyzvedly si ho v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, odkud byl herec ve středu odpoledne propuštěn.

Před necelými třemi týdny podstoupil Pomeje náročnou operaci. Lékaři mu odebrali zhoubný nádor a zároveň mu voperovali takzvaného slavíka, protože kvůli zákroku přišel o hlasivky.

Snad už se Jirka bude řídit pouze radami lékařů. Svou drastickou hladovkou, již zahájil v prosinci, si málem přivodil smrt. Organismus vyčerpal natolik, že se k rakovině přidal zápal plic. Právě kvůli této "léčbě", kterou si sám naordinoval, skončil v nemocnici.

V Pomejeho očích se při opouštění nemocnice zračila naděje, že všechno dobře dopadne. Přestože chtěl viditelně pohublý a prošedivělý herec boj o život vzdát, nyní je odhodlaný rakovinu porazit. Domů si odvážel několik krabic s léky, které se stanou jeho každodenními "společníky", pokud chce léčbu zdárně ukončit.

Související články

Další články