Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřešovanou dívku (†17) našli v bytě mrtvou: Jeho majitel je na útěku!

Zdroj: Policie SR, reprofoto TV Markíza
+ Další 4 fotografie
Podivný případ
Teprve sedmnáctiletou dívku, která se měla jmenovat Vanesa, našli mrtvou v bytě nedaleko Bratislavy. Slovenští policisté po ní pátrali od konce května, kdy utekla z dětského domova. Majitelem bytu má být jistý Leopold V., který šéfoval tamějšímu domovu důchodců. V tom se údajně kšeftovalo s omamnými látkami pro důchodce.

Zapeklitý případ musí řešit policisté na Slovensku. V bytě, který prý vlastní Leopold V., někdejší ředitel domova sociálních služeb IRIS v Bratislavě, totiž našli mrtvolu pohřešované sedmnáctileté dív­ky.

Že jde právě o mladičkou Vanesu, která 29. května utekla z domova důchodců, zjistil server nastope.sk.

Leopold V. v domově důchodců IRIS zaměstnával falešného lékaře Ivana B. a bývalou uklízečku Vanessu P. Jsou podezřelí z toho, že v zařízení pro seniory prodávali velké množství léků a dalších omamných látek, které měli na požádání důchodcům rovnou aplikovat.

Dvojice podle TV Markíza skončila ve vazbě, Leopold V. je prý na útěku. Zda má kauza souvislost se smrtí sedmnáctileté Vanesy, bude policie zjišťovat.

Související články

Další články