Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pohřeb dvou Češek otrávených v Egyptě skončil, ale nejasnosti zůstávají: Podívejte se na rozloučení s Monikou a Klárou

Pohřeb sice proběhl, ale nesrovnalosti stále zůstávají.
+ Další fotografie

Už v devět hodin ráno se uzavřel karvinský hřbitov a do obřadní síně se mohli dostat jen ti, kdo byli napsáni na seznamu. Před vchodem postávali muži v oblecích a s modrými deštníky a jejich úkolem bylo vyhazovat všechny, kdo neměli ke vstupu do síně povolení. To není scéna z tajné společenské akce, ale z pohřbu Moniky (†36) a její dcery Kláry (†8). Dvou Češek, které byly zhruba před čtrnácti dny záhadně otráveny v Egyptě.

Samotný obřad začal podle serveru tn.cz v deset hodin, v poledne již bylo po něm. Otec Petr Kramný (36) sledoval přímý přenos z pohřbu ve svém hotelovém pokoji, protože je stále hlavním podezřelým a nemůže opustit zemi, dokud nebude vyšetřování u konce.

Poslední rozloučení tedy mají Monika a Klára za sebou, ale otázky stále zůstávají. Například ještě pořád není jasné, co obě zabilo. Egyptská patologie si dává na čas, takže nejsou známy výsledky pitvy. Stejně tak pro lékaře zůstává záhadou, jak do sebe obě ženy smrtelnou látku dostaly.

Ve vyšetřovacích verzích ještě pořád přichází v úvahu možnost rozšířené sebevraždy, kdy Monika otrávila svou dceru a pak si sama vzala život. Ale podle kolegů a přátel je na vině hlavně Petr, který na svou pohlednou manželku hodně žárlil, a dokonce dle jednoho ze svých kolegů mohl vzít nebezpečnou látku do Egypta s sebou, protože v automobilce pracoval s jedy a žíravinami.

Mohlo by vás zajímat

Další články