Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pohlédněte ZRŮDĚ do očí! Tento muž znásilnil a zavraždil dvě dívky, pak je dal sežrat psům! VIDEO uvnitř

Zdroj: YouTube.com
Krásky Daria Labutina (†29) a Olga Shaposhnikova (†28) si vyrazily do karaoke baru. Nemohly tušit, jakým peklem si budou muset projít a že je to jejich vůbec poslední večírek. Na párty si je vyhlédl Alexander Maslennikov (31), který dívky vylákal do svého bytu. Tam je brutálně znásilnil a zavraždil. Následovalo však něco ještě horšího!

Měl to být příjemný večer, dvěma kamarádkám se ale stal osudným. Daria a Olga z ruského města Volžskij společně zašly na karaoke, a to zřejmě s úmyslem někoho sbalit. Když se seznámily s Alexanderem, jenž koupil láhev vína a pozval je k sobě do bytu, neměly ponětí o tom, co za útrapy je v následujících hodinách čeká.

Maslennikov už si v minulosti odpykal trest za znásilnění, sexuální útok a krádež v místním nákupním centru. Hned po propuštění si pronajal nový byt, kam zavedl své mladé oběti. Kdyby to tušily, nikdy by s ním z klubu neodešly.

Vyšetřovatelé předpokládají, že Maslennikov po dívkách požadoval sex ve třech. Jeho představy se jim zřejmě nezamlouvaly. Muž je znásilnil a poté více než dvaceti ranami nožem zavraždil. Svou bestialitu potvrdil tím, že mrtvá těla mladých žen rozřezal, rozemlel v mlýnku na maso a nakrmil jimi psy.

Přestože Olze ani Darii už to život nevrátí, Alexandera čeká trest. Na policii se přišel udat sám. "Můžeme říct, že se Maslennikov k činu přiznal a prozradil, kam ukryl těla," sdělil hlavní vyšetřovatel Alexander Minajev. Patrně si uvědomil ohavnost svého činu a jeho svědomí takovou tíhu nemohlo unést.

Související články

Další články