Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pohled na tahle prsa je jako rána kladivem přímo do rozkroku! Polonahá Dominika Myslivcová rajcuje na 1000 procent!

Dominiko, tohle se hodně povedlo!
+ dalších 9 fotografií
Že je naše ostravská dopisovatelka Dominika Myslivcová pekelně nádherná baba, ví každý, kdo má v pořádku oči. Sice se najdou závistivé holky, které jí vyčítají nějaké to kilo navíc, ale i tyhle chuděrky nyní blednou závistí. Dominika ve spolupráci s předním fotografem celebrit Filipem Matušinským nafotila fotky, které ji okamžitě vystřelily mezi TOP smetánku! Kam se hrabe Vereška!

Dominika Myslivcová (21) bez keců patří k tomu nejhezčímu, co v redakci eXtra.cz máme. Pravda, kdysi jí hodně šlapal na paty Pavel Novotný, ale Domča má prý trochu hezčí bradavky.

Nyní se naše ostravská kráska rozhodla, že rozdráždí fantazii samečků napříč českou kotlinou a šla skoro donaha. Ve spolupráci s předním českým fotografem Filipem Matušinským tak vznikla sada fotek, která na mužské penisy působí stejně jako píšťala na spící kobru.

Růžovoučká blogerka navíc dokázala skloubit erotiku a pomoc dobré věci. Kalendář totiž vznikl proto, aby pomohl osmileté Karolínce Hájkové, která trpí vážnou nemocí a nemůže sama chodit ani jíst.

Svůdné fotky vznikly v prostředí rakouského hotelu Jagdof. Dominika sice tvrdí, že není žádnou modelkou, ale na rovinu – takhle strčí do kapsy úplně s přehledem všechny ty přifouknuté české holčiny, které za dekolty vděčí jen skalpelům plastických chirurgů.

Znovu se tak ukázaly dvě věci – Matušinský je skutečný profík, který se umí dívat a umí přesně vystihnout ženskou krásu. A také se potvrdilo, že v Ostravě žijí fakt luxusní babenky!

Mohlo by vás zajímat

Další články