Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pohled jen pro ty nejotrlejší: Oběť anorexie Valeria Levitina váží jen 25 kilo!

Osud Valerie Levitiny (39) je příběh se smutným koncem. Jako šestnáctiletá začala trpět poruchou příjmu potravy a anorexie ji dostala až na dno. Teď váží Valeria pouhých 25 kilo! Její příběh má být varováním pro všechny dívky, které touží po dokonalém těle.

Levitina se narodila v Moskvě v roce 1973. V šestnácti její rodina emigrovala do Ameriky. Měla hezkou ženskou postavu a dokonce se zúčastnila soutěže krásy. To jí ale nestačilo a Valeria pomalu přestávala jíst. Jako jeden z faktorů, které ji nutily hubnout, uvádí přísné požadavky její matky, jež Valerii neustále nutila kontrolovat váhu a toužila, aby její dcera byla dokonalá.

Nyní Valeria žije v Monaku a aktivně se podílí na tom, aby si dívky uvědomily, kam až takové hazardování může dojít. „Nejhorší je, když dostávám e-maily od mladých dívek, které chtějí, abych jim dala návod na to, aby vypadaly jako já,“ popisuje hrůznou realitu Levitina.

Kvůli tomuto faktu se rozhodla ještě intenzivněji pracovat na své kampani − v boji proti poruchám příjmu potravy. Doufá, že její příběh pomůže ženám uvědomit si, jak nebezpečné tyto nemoci jsou.

Mohlo by vás zajímat

Další články