Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Podvodník Karel dál hraje hru na ňoumu: Lidé mi začali vyhrožovat!

+ Dalších 13 fotografií
Neexistuje už snad nikdo v Česku, kdo by neznal Karla z Prostřena. Muž, který si hrál na ňoumu, předstíral Tourettův syndrom, říkal, že ho přitahují ženy nad hrobem, spal v rakvi a choval slepici jménem Babiš. Lidé se ale bouří a všichni už vědí, že je podvodník. Karel je z celé situace zoufalý. Nejdříve byl chvíli slavný, teď mu ale lidé vyhrožují.

Přestože soutěžící Karel o sobě tvrdil, že je nemocný ajťák, lidé na sociálních sítích objevili poněkud jinou pravdu. Karel se údajně narodil v severních Čechách, ale posledních šest let aktivně žije v Písku, kde vystudoval místní filmovou školu. Navíc tvrdil, že trpí Tourettovým syndromem, miluje ženy před smrtí a doma má slepici Babiše. U stolu před večeří také vykládal, že trpí permanentní erekcí. Jenže si z celého národa tak trochu vystřelil a všichni mu to sežrali i s navijákem.

Užil si svých pár minut slávy a nyní zažívá pořádný pád na dno. Karel si totiž stěžuje, že mu vyhrožují! Zřejmě se někomu nelíbí, že je podvodník. Někteří si dokonce mysleli, že televize Prima Karla najala, aby udělal v nudném pořadu pořádnou show. „Je to reality show a my neodhalujeme soukromí hráčů. Prima je v tomto ohledu neutrální. Týká-li se pořadu, tak to má na starost dramaturg,“ uvedla k podivínu Karlovi mluvčí televize Jana Mrákotová.

„Prima si mě v žádném případě jako herce nenajala. Jsem tam sám za sebe a ani nemám informaci o tom, že by kdokoli z účastníků byl najatým hercem televize Prima,“ řekl Karel ve videu na Facebooku. „Televize, potažmo produkce, která pořad dodává, o mé poruše i o detailech s tím spojených věděla a já se rozhodl, že ukážu svůj život takový, jaký momentálně je,“ dodává Karel, který má strach, že přijde o práci. Přestože už ho všichni prokoukli, pořád si hraje na ňoumu. Jenže to už mu ale nikdo nebaští.

„Lidé mi píší slova podpory, ale i výhrůžky, což mě zaráží, ale je to jejich svědomí, ne moje. Nikdy bych si nedovolil člověku vyhrožovat za to, jaký je nebo jakou má poruchu,“ dodal Karel. Celý národ díky eXtra.cz ví, že je podvodník. A tak už jím zřejmě v očích veřejnosti zůstane.

Související články

Další články