Slávou posedlá a nepříliš inteligentní letitá obcházečka pražských večírků, třiadvacetiletá fanynka Eva Feuereislová, která se prostřednictvím své zločinecké manažerky Patricie Kossevové dostala do VyVolených, čelí obrovskému průšvihu, který eXtra.cz popsalo včera.

Bláznivá a hlavně mimořádně naivní Eva na sebe nechala loni, zřejmě za úplatu, napsat zadlužený autobazar v Pardubicích, ale v případu nefiguruje jako tzv. bílý kůň, ale naopak, podle svědectví poškozených klientů a bývalých zaměstnanců v bazaru dál páchala nezákonnou činnost a navíc firmu neuvedla do insolvence a do poslední chvíle v ní „podnikala“.

Podle svědků navíc po uzavření autobazaru, zřejmě ve spolupachatelství s Kossevovou (která nakonec svalí celou vinu na hloupou Evu a z věci vyklouzne nevinná), rozprodávala ojetiny, za které pak cestovala se svou manažerkou na dovolené.

Trestní oznámení jednoho z podvedených klientů Autocentra Pardubice si můžete prohlédnout v galerii.

Manažerka Feuereislové Kossevová nedávno redakci eXtra.cz hrozila žalobou za popisek u fotografie, kde byla označena jako kleptomanka. Tyto výhrůžky ustaly poté, co se ukázalo, že byla pravomocně odsouzena za krádež umělých vlasů v pražském salonu, u čehož se nechala natočit průmyslovou kamerou, mimochodem veselá záležitost, které se ještě budeme věnovat.

Na Feuereislovou se každopádně valí další a další trestní oznámení podvedených klientů bazaru, kteří tvrdí, že vědomě podepisovala jako jednatelka fiktivní smlouvy o prodejích a převodech aut a klamala věřitele. Je rovněž podezřelá z trestného činu podvodu, další oznámení na ni podává exmanželka vazebně stíhaného Davida Kracíka, který bazar Feuereislové v červnu loňského roku „prodal“.

Bláznivá a slávou posedlá Eva navíc čelí v těchto dnech opětovně hrozbě vyřazení z VyVolených, což je škoda, protože si tam pro ni chce brzy přijít policie tak, jako to nedávno učinila v případě Thomase Castella.