Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Podvedené Šeredové fandí Itálie i Česko: Facebook modelky zaplavují vzkazy fanoušků. Co píší o nevěře Gigiho?

Alena Šeredová na Facebooku vyjádřila své díky všem, kteří ji
podporují.
Zdroj: archiv

Jméno topmodelky Aleny Šeredové momentálně skloňuje ve všech pádech ItálieČesko. Jako matku dvou dětí, kterou podvedl manžel, se jí teď zastává tisíce žen z obou zemí. Šeredová naplno problémy nepřiznala, proč taky, když už to za ni udělal Buffon a ještě v televizi, na své oficiální facebookové stránce se ale vyjádřila ke všem, kteří jsou v této situaci na její straně.

„Jsem velmi dojatá a vděčná za vaši podporu! Objímám vás všechny – jednoho po druhém!“ napsala modelka ve třech jazycích na svůj profil. Manželství Šeredové a kapitána Juventusu Turín Gigiho Buffona se dlouho tvářilo jako reklama na dokonalou rodinku, kde je vše zalité sluncem.

Průšvih nastal, když paparazzi nachytali na konci ledna fotbalistu s televizní moderátorkou Ilarií D'Amico. Nevěra jejich hvězdy se okamžitě stala kauzou roku a bylo jen otázkou času, kdy informace prosáknou i do Česka.

Šeredové v této době chodí na Facebooku stovky soukromých zpráv od zhrzených žen, které si stejně jako ona zažily, jaké to je, když je podvede chlap, zatímco ony se jako matky v domácnosti starají na plný úvazek o teplo rodinného krbu. Málokdo ale zapomíná, že Alena zas taková světice není a moc dobře si spočítala, už když si Buffona brala, co kdyby přeci někdy… No však víte.

Související články

Další články