Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podváděná žena se pomstila svému manželovi. Na billboard u dálnice mu nechala vystavit drsný vzkaz!

Paulovi se toho dne asi nepracovalo nejlíp.
Zdroj: koláž archiv
Když máte peníze, i vaše pomsta nevěrnému partnerovi může být veliká. Nechte se inspirovat Britkou, která svému manželovi nechala na billboard vytisknout obří vzkaz.

Už nějakou dobu víte, že vás partner podvádí, a stále čekáte na vhodný okamžik, kdy mu to všechno vrátíte? Příklad si můžete vzít třeba z Lisy z anglického Sheffieldu. Jenom si budete muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Co byste ale pro dobrou pomstu neudělali, že ano?

Lisa si koupila reklamní místo na billboardu, který stál zrovna u dálnice, po níž její nevěrný muž každý den jezdil. Nechala mu tam vystavit obří vzkaz: „Mému nevěrnému manželu Paulovi. Jeden druhého si zasloužíte. Až přijdeš domů, už tam nebudu. Užij si jízdu do práce! Lisa.“

Někteří lidé si mysleli, že se jedná o recesi. Firma pronajímající reklamní plochu tyto domněnky však popřela, a dokonce prozradila, že žena s nimi celou akci plánovala už několik týdnů dopředu. Ani jí nevadilo zaplatit za to částku v řádu několika stovek liber.

„Chtěla, aby tam vzkaz byl během dopravní špičky. Coby hlavní dopravní tepna je sheffieldská dálnice ráno vždycky ucpaná a klientka si přála, aby to její partner uviděl právě cestou do práce. Jedná se o nejvýznamnější místo s billboardy ve městě, takže bych nechtěl být oním mužem. Myslím, že dnes ráno proběhne několik telefonických hovorů mezi pár Lisami a Pauly…“ řekl jeden ze zástupců reklamní společnosti Mark Catterall.

Co si o celém nápadu myslíte vy? Dokázali byste taky něco takového udělat svému partnerovi, nebo si myslíte, že žena už lehce přestřelila?

Související články

Další články