Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Podivuhodná pražská party: Lounová tasila hrudník a rozkrok, Bočanová se ksichtila, Frühlingová jako zombie

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 4 fotografie

Zatímco některé celebrity se natřásají na Filmovém festivalu v Karlových Varech, v Praze se scházejí hvězdy, které se buď do Varů chystají až v půlce festivalu nebo je jim okázalá akce naprosto šumák.

To si radši zajdou do jednoho z pražských klubů, kde alkoholické drinky tečou proudem a snaží se na sebe upozornit třeba tak jako Olga Lounová (32), Mahulena Bočanová (46) nebo Iva Frühlingová (31). Lounová je kamarádka Žita 44, se kterým se byla v Africe potápět mezi žraloky. A tak jí nakoupená odvaha dodala kuráž ukazovat se v šatech s rozparkem téměř k pasu a pořádně nadupaným dekoltem.

To Mahulena Bočanová měla po celou dobu starost, aby jí toho nekoukalo zas moc, protože si oblékla volné triko, které jí po těle pořád klouzalo. Mahu se sice tvářila, že to má pod kontrolou a že si dává velký pozor, aby příliš neprovokovala, ale my víme své. V jednu chvíli se dokonce tvářila tak, jakoby jí někdo nasypal něco do pití.

Po dlouhé době se na veřejnosti zjevila písničkářka Iva Frühlingová, které někteří novináři dávají přívlastek éterická, a o které jdou Prahou drby, že má poslední dobou hodně blízko k Lešku Wronkovi (52), majiteli Ewy Farné. Iva na včerejší party spíš ale připomínala členku pochodu zombie odborářů. Zatím Praha – Karlovy Vary 0:0.

Související články

Další články