Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podivná žádost o ruku: Podívejte se, jaký trapas se stal tomuto muži

Představte si, že se rozhodnete požádat svoji milovanou o ruku. Počkáte si na vhodný okamžik, klesnete před ní na jedno koleno a… ona si vás jednoduše nevšimne.

Zní to sice neuvěřitelně, ale sedmatřicetiletému Adrianu Gardinerovi se přesně tohle stalo. Jeho přítelkyně Libbi Taite se zrovna chystala poprvé otevřít své nové kadeřnictví a byla tak zabraná do odstraňování novin nalepených na vstupní dveře, že přítomnost klečícího Adriana (který zaujal taktickou pozici přímo u vchodu) vůbec nezaznamenala.

Teprve když byly všechny noviny pryč, Libbi vyšla ven a málem do Adriana vrazila. Moment překvapení byl natolik velký, že se s výkřikem „Ach můj bože!“ sama zhroutila na podlahu a podle všeho si nebyla jistá, zda se má spíš smát nebo ronit slzy dojetí. Nakonec ale Adrianovi padla do náruče a řekla mu své „ano“.

„Bral jsem to jako skvělou příležitost, jak ji opravdu překvapit – nový byznys, nový život, nový začátek,“ řekl později Adrian. Samotná Libbi svoje faux pas popsala jako "okamžik, kdy se projevila jako skutečná blondýnka“ a dodala, že svatba by se měla uskutečnit během příštího roku.

Mohlo by vás zajímat

Další články