Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Podívejte se na toho blázna, který skáče ze střechy hotelu salto! Je to Čech!

Šestinásobný český šampion v High Jump, dvakrát třetí na Evropském šampionátu ve skoku z útesu (tzv. Cliff Diving) a šestý na světovém poháru na Slovinsku. To je skóre skokana Michala Navrátila (28), který například v roce 2008 skočil z neuvěřitelné výšky 27,3 metrů.

Michal se věnoval od malička plavání a gymnastice, ve dvanácti letech mu otec, trenér plavání, navrhl, že by mohl tyto dvě disciplíny propojit. A tak Michal zasvětil veškerou svou budoucnost skokům do vody.

Dnes je z něj naprostá špička. A to i přes některá zranění, která si za roky soutěžení přivodil. Při skoku z patnácti metrů si například poranil hrudník a popraskaly mu průdušinky. Týden vykašlával krev.

Michal přiznává, že strach má před každým skokem. Rozhodně to ale není vidět. Mrkněte na video zachycující bláznivý skok z hotelové střechy, které má na YouTube už půl druhého milionu zhlédnutí, a posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články