Česká republika se na letošní olympiádě v Soči oficiálně stala biatlonistickou velmocí, ačkoli nejspíš normální Čech do téhle doby pořádně nevěděl, co to vlastně ten biatlon znamená. Všechny ty naše medaile výrazně pomohly k propagaci tohoto sportu, ale v zahraničí má velmi slušnou propagaci už nějakou dobu. Zejména od té doby, co se spousta soupeřek Soukalové svlékla.

Nebyla to zdaleka jedna jediná! Nejodvážnější je rozhodně Jelena Chrustalevová z Kazachstánu, která sice skončila až někde na padesátém místě, takže jí ten biatlon zase tolik nejde, ale má i jiné přednosti, na kterých může stavět.

Před fotoaparáty sundala oblečení také Jekatěrina Jurijevová, která v Soči také nepředvedla žádné výkony. Proč? Protože ačkoli se odehrávala olympiáda v podstatě u ní doma, ani se jí neúčastnila. Před dvěma lety byla obviněna z dopingu a po pauze se už do sportu nevrátila. Tak si alespoň začala přivydělávat focením sexy fotek!

Asi nejúspěšnější svlečenou biatlonistkou je tak Francouzka Sandrine Baillyová, která jednou vyhrála Světový pohár a má doma dvě olympijské medaile. Už je v biatlonovém důchodu, takže v Soči jste ji také vidět nemohli. Zato ji můžete vidět trošku jinak!