Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Podívejte se na soupeřky Soukalové, které se nebojí svlékat! Biatlonistky jsou totiž pěkná čuňata!

Když nemají na Soukalovou, dohánění to holt jinde.
Zdroj:
+ Další 2 fotografie

Česká republika se na letošní olympiádě v Soči oficiálně stala biatlonistickou velmocí, ačkoli nejspíš normální Čech do téhle doby pořádně nevěděl, co to vlastně ten biatlon znamená. Všechny ty naše medaile výrazně pomohly k propagaci tohoto sportu, ale v zahraničí má velmi slušnou propagaci už nějakou dobu. Zejména od té doby, co se spousta soupeřek Soukalové svlékla.

Nebyla to zdaleka jedna jediná! Nejodvážnější je rozhodně Jelena Chrustalevová z Kazachstánu, která sice skončila až někde na padesátém místě, takže jí ten biatlon zase tolik nejde, ale má i jiné přednosti, na kterých může stavět.

Před fotoaparáty sundala oblečení také Jekatěrina Jurijevová, která v Soči také nepředvedla žádné výkony. Proč? Protože ačkoli se odehrávala olympiáda v podstatě u ní doma, ani se jí neúčastnila. Před dvěma lety byla obviněna z dopingu a po pauze se už do sportu nevrátila. Tak si alespoň začala přivydělávat focením sexy fotek!

Asi nejúspěšnější svlečenou biatlonistkou je tak Francouzka Sandrine Baillyová, která jednou vyhrála Světový pohár a má doma dvě olympijské medaile. Už je v biatlonovém důchodu, takže v Soči jste ji také vidět nemohli. Zato ji můžete vidět trošku jinak!

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy