Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak vyrostla děsivá Samara z Kruhu: Problémy se zákonem i neochota pomoci umírajícímu člověku

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
V hororu "Kruh" se na tuto slečnu nikdo nechtěl dívat. Dnes musí herečka Daveigh Chase (27) čumily od sebe odhánět. Vyrostla z ní totiž pořádná kočka, která měla dokonce problémy se zákonem, a život si užívá plnými doušky. Na sociálních sítích provokuje svým tělíčkem a téměř nikdy nedá z úst cigaretu. Co vlastně momentálně dělá?

Není snad nikdo, kdo by si nepamatoval kultovní film Kruh a hlavně jeho nejděsivější představitelku Samaru. Z téhle malé holčičky s dlouhými černými vlasy, která lezla z televize, měli strach snad všichni diváci.

Víte ale, kdo tuhle příšernou Samaru hrál? Od natáčení filmu uběhlo už dlouhých patnáct let a z malé Samary vyrostla pořádná kráska. Daveigh Chase je momentálně už sedmadvacet let a je to pořádná rebelka, která nejde pro ostrá slova daleko a cigaretu téměř nedá z pusy.

Chlapi po herečce naprosto šílí a není divu. Její tělíčko je výstavní a ráda jím provokuje lidi na sociálních sítích. Tahle pozoruhodná kráska měla v minulosti problémy se zákonem a bylo to dost nepříjemné

Policie Daveigh Chase vyšetřovala poté, co měla blondýnka údajně nechat před nemocnicí umírajícího člověka. Ten následně zemřel na předávkování drogami. Zatím to ale nevypadá, že by z Daveigh byla hvězda první velikosti. Objevuje se totiž spíše v béčkových filmech.

Související články

Další články