Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak Romové řádí i jinde v Evropě: V Paříži mají v oblibě krádeže u bankomatů

Romský gang se snaží obrat muže o peníze.
Zdroj: Profimedia.cz

Není to jen problém Česka, jak by se mohlo zdát, ale romské gangy řádí všude po světě. Používají k tomu různé triky odvedení pozornosti, buď předstírají, že žebrají na ulici, nebo odvádějí pozornost lidí, kteří se právě chystají manipulovat s penězi.

Náhodný kolemjdoucí fotograf zachytil právě takový jeden romský gang v akci, a to v centru Paříže přímo u bankomatu. Obrýlený muž, který si jde vybrat peníze, vůbec netuší, že je sledován skupinkou jedné ženy a dvou mužů.

Jeden z mužů se s ním dá do řeči a dívka míří k bankomatu, aby rychle vzala bankovky a utekla. Naštěstí si ale muž uvědomí, co se chystá, a všichni tři musí rychle utíkat.

V Paříži jsou krádeže u bankomatu nejčastějším problémem a stojí za tím právě romské zlodějské gangy. Policie je ale často bezmocná, chytit se je nepodaří, a pokud ano, stejně to není k ničemu, za pár dní jsou zase venku a vesele pokračují dál.

Související články

Další články