Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Podívejte se, jak dopadla kdysi krásná Melanie Griffith. Pozor, je to jen na vlastní nebezpečí

Jak se mohlo něco takového s andělskou tváří stát?
Byla považována za jednu z nejkrásnějších hereček světa. Jenže Melanie neumí stárnout s grácií a svůj obličej si zhyzdila nepovedenými plastikami a dost se na ní podepsal i rozvod s Antoniem Banderasem. Jak dnes vypadá "podnikavá dívka"?

Hollywoodská herečka Melanie Griffith (58) byla krásná, talentovaná a vzala si jednoho z nejpřitažli­vějších mužů planety – Antonia Banderase (55). Jenže právě po boku tohoto horkokrevného samce se totálně zbláznila a chtěla za každou cenu zastavit čas a vypadat na dvacet.

Jenže tahle touha se jí krutě nevyplatila. Nejenže ji španělský herec nakonec opustil a jí zůstaly jen oči pro pláč, ale i její obličej to dost odnesl. Nyní spíš vypadá jak svoje karikatura a mohla by být zaměstnána v domě hrůzy.

Jen se sami podívejte, jak dnes vypadá kdysi nádherná herečka, která už dlouho nezavadila o pořádnou roli. Ale upozorňujeme, je to jen na vlastní nebezpečí.

Mohlo by vás zajímat

Další články