České celebrity si rády dopřávají možnosti, které nabízí plastická chirurgie. Mezi jednu z nejoblíbenějších metod patří úprava rtů, kterou pravidelně postupují herečky, zpěvačky, modelky, a to buď vpichováním botoxu do horního rtu nebo si rty nechají zvětšit zásahem skalpelu. eXtra.cz vám přináší několik nejznámějších nositelek „zvětšenin“, ať už povedených nebo nepovedených.

Dominika Mesarošová (27): Modelka, která se proslavila extrémně vyvinutým hrudníkem, jak jinak než pomocí skalpelu, se občas zmítá v tom, co říká. Jindy botox ve rtu přizná a jindy zas mlží realitu, kterou by poznal i nositel silných dioptrií.

Eva Pilarová (73): Vynikající zpěvačka se podrobila zásahům plastických chirurgů už několikrát. Bohužel s přibývajícím věkem zvětšené rty vynikají čím dál víc a pro některé konzervativce a pozorovatele vkusu představují ne zcela skousnutelný fakt.

Kateřina Kristelová (33): Moderátorka si občas nechá doplnit horní ret, i když dobrovolně se k tomuto zákroku příliš nehlásí. Zato nedávno vynesla do médií informaci, že zvažuje plastiku svých prsou. Proč ne, k dokonalé postavě, kterou si vybudovala, chce ještě poupravit dekolt, který utrpěl kojením dcery Claudie. Jen aby Katce hrudník nafoukli úměrně její drobné postavě.

Romana Jákl Vítová (35): Bývalá rosnička se brání nařčením, že má upravený dekolt a stejně tak zatajuje i další úpravy. Její horní ret se ale během několika období abnormálně zvětšoval, pak zase splaskl, aby za nějakou dobu zase trochu povyrostl. To se samo určitě neděje.

Zuzana Straková: Asi největší šok způsobila nejlepší kamarádka Mahuleny Bočanové (45), když si s ní vyšla do společnosti krátce potom, co si nechala zvětšit horní ret natolik, že i obyvatelé Kačerova byli proti ní břídilové.