Ayme Oliviera, na první pohled hezká, dobře stavěná letuška od Essexu. Když ale odloží uniformu, spadne vám čelist. Takové svaly byste asi nečekali a už vůbec ne u letušky. Ve volném čase Ayme totiž soutěží v kulturistice.

Pasažéři v letadle si často prý jejích svalů ani nevšimnou. Dokud nezvedne ruku při demonstraci bezpečnostních opatření. Ayme cvičí zhruba dvě hodiny denně. Hodinu a půl posilování následuje hodina cardia. Trénink se prolíná se striktní stravou. Soutěží se účastní, kdykoliv se ocitne v zemi. Největším úspěchem bylo páté místo v soutěži Pure Elite. Kulturistice se věnuje závodně teprve rok, ale určitě s ní nechce přestat, ba naopak.

Ayme mezi tréninky a mezinárodními lety moc volného času nezbývá, ale pokud ano, věnuje ho osmileté dceři, kterou vychovává sama. Nedávno prý začala nový vztah také s nadšencem pro kulturistiku, ale nezbývá jí na něj mnoho času.

Oliviera pracuje jako letuška od svých 18 let, posilování se věnuje zhruba od dvaceti. Za poslední rok, kdy se věnuje kulturistice aktivně, ale pocítila největší změnu. Jak mentální, tak fyzickou. Soutěžení je pro ni výzvou. Užívá si nabytého sebevědomí, které s jejími úspěchy jdou ruku v ruce.