Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pod uniformou letušky se skrývá namakaná kulturistka! Její svaly vás dostanou!

Kdo by řekl, co se skrývá pod takovou uniformou!
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Ayme Oliviera je 32letá letuška. Pod její uniformou se ale skrývají svaly, které byste nečekali. Ve volnu se totiž věnuje kulturistice a její postavu jí může závidět kdejaký chlapec z fitka. Její časově náročné zaměstnání ji nezastaví od tvrdého tréninku minimálně dvě hodiny denně.

Ayme Oliviera, na první pohled hezká, dobře stavěná letuška od Essexu. Když ale odloží uniformu, spadne vám čelist. Takové svaly byste asi nečekali a už vůbec ne u letušky. Ve volném čase Ayme totiž soutěží v kulturistice.

Pasažéři v letadle si často prý jejích svalů ani nevšimnou. Dokud nezvedne ruku při demonstraci bezpečnostních opatření. Ayme cvičí zhruba dvě hodiny denně. Hodinu a půl posilování následuje hodina cardia. Trénink se prolíná se striktní stravou. Soutěží se účastní, kdykoliv se ocitne v zemi. Největším úspěchem bylo páté místo v soutěži Pure Elite. Kulturistice se věnuje závodně teprve rok, ale určitě s ní nechce přestat, ba naopak.

Ayme mezi tréninky a mezinárodními lety moc volného času nezbývá, ale pokud ano, věnuje ho osmileté dceři, kterou vychovává sama. Nedávno prý začala nový vztah také s nadšencem pro kulturistiku, ale nezbývá jí na něj mnoho času.

Oliviera pracuje jako letuška od svých 18 let, posilování se věnuje zhruba od dvaceti. Za poslední rok, kdy se věnuje kulturistice aktivně, ale pocítila největší změnu. Jak mentální, tak fyzickou. Soutěžení je pro ni výzvou. Užívá si nabytého sebevědomí, které s jejími úspěchy jdou ruku v ruce.

Související články

Další články