Tento ročník oblíbené soutěže Muž roku zdá se být nabitý samými pohlednými muži. Kromě toho, že se na castinzích objevily dvě neznámé tváře známých otců, tak tady máme jednoho horkého adepta na finálovou dvanáctku.

Jmenuje se David Jaček a na to, jak perfektně vypadá, je příliš skromný. David o sobě prozradil, že je kadeřník a do soutěže ho přihlásila jeho šéfová. Tak proč to nezkusit že? Jeho tělo je samý sval a šlacha a celkově je to hezký chlap, na kterého by měly ženy stát frontu, ale David přiznává, že je zatím singl. To se samozřejmě po soutěži Muž roku může rychle změnit.

Od soutěže prý nic neočekává a bere to pouze jako cennou zkušenost do života. Ovšem kdyby si ho během soutěže někdo všiml a dal mu možnost stát se například modelem, určitě by to neodmítl.

Jeho velkým snem je dělat svou práci, jak nejlépe to půjde, a vždy ji mít současně jako koníček. Rád by si do budoucna našel nějakou dívku, s níž by založil rodinu. Do soutěže se přihlásilo okolo 400 mužů, ale ve finále jich může být pouze 12.

David si věří ve všem a je přesvědčený, že na to má. A není jediný. My si také myslíme, že tenhle pohledný mladík má rozhodně na to, aby se probojoval až do finále. Co myslíte?