Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pod touhle hordou svalů se skrývá SEXY krasavec, který má velkou šanci stát se novým Mužem roku!

Co na něj říkáte?
Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 11 fotografií
První castingová kola Muže roku 2017 už proběhla, a jak se zdá, máme se na co těšit. Minule jsme vás informovali o tom, že se do soutěže přihlásili synové Luďka Soboty a Standy Hložka. Dnes si představíme dalšího soutěžícího, který má velkou šanci dostat se až do finále. A o koho že se to jedná?

Tento ročník oblíbené soutěže Muž roku zdá se být nabitý samými pohlednými muži. Kromě toho, že se na castinzích objevily dvě neznámé tváře známých otců, tak tady máme jednoho horkého adepta na finálovou dvanáctku.

Jmenuje se David Jaček a na to, jak perfektně vypadá, je příliš skromný. David o sobě prozradil, že je kadeřník a do soutěže ho přihlásila jeho šéfová. Tak proč to nezkusit že? Jeho tělo je samý sval a šlacha a celkově je to hezký chlap, na kterého by měly ženy stát frontu, ale David přiznává, že je zatím singl. To se samozřejmě po soutěži Muž roku může rychle změnit.

Od soutěže prý nic neočekává a bere to pouze jako cennou zkušenost do života. Ovšem kdyby si ho během soutěže někdo všiml a dal mu možnost stát se například modelem, určitě by to neodmítl.

Jeho velkým snem je dělat svou práci, jak nejlépe to půjde, a vždy ji mít současně jako koníček. Rád by si do budoucna našel nějakou dívku, s níž by založil rodinu. Do soutěže se přihlásilo okolo 400 mužů, ale ve finále jich může být pouze 12.

David si věří ve všem a je přesvědčený, že na to má. A není jediný. My si také myslíme, že tenhle pohledný mladík má rozhodně na to, aby se probojoval až do finále. Co myslíte?

Související články

Další články